MARIE ŠUBROVÁ

Můj skutečný sportovní pohyb

začal gymnastikou, pak následovala atletika = KRÁLOVNA SPORTU, jak se atletice řiká, mě v té době naprosto pohltila. 

Účast na všech školních olympiádách a různých soutěžích byla moje samozřejmost. Jako každý správný sportovec jsem si přidávala a začala zkoušet
i nové věci a sporty.

 

Pohyb z jiného soudku? Může být! A tak jsem vyzkoušela balet, moderní tancování, fotbal, tenis …. ale stále to nebylo ono. 

Až mě jednou kamarádka vzala na AEROBIK, který předcvičovala naše nejlepší trenérka Olga Šípková v Hradci Králové a já navštěvovala její lekce. Byla jsem nadšená a našla jsem svou novou motivaci a cíl. 

Hudba a sestavy, to bylo ono.

Začala jsem cvičit a brzy se ze mě stala také instruktorka. Strašně mě to bavilo a vydržela jsem u toho přes 30 let. 

Nyní jsem trenérkou, která pomáhá ostatním být v kondici a cítit se jednouše skvěle. Tohle jsem já – žena, která miluje svoji práci a dělá ji od srdce a pomáhá ostatním  žít lepší život. 

Aerobik mě opravdu bavil, jenže nic netrvá věčně a tak byla na programu změna. 

FITNESS, CROSSFIT a silové kruháče, to byla má další cesta

Byla to šťastná volba. Čím déle jsme se tomu věnovala, tím více mě to baví. Lépe by se to dalo označit za životní vášeň, zrovna jako běh. Ten procit uvolnění a naprosté svobody, když bežíte. Není možné to nemilovat. Později jsem vyzkoušela také OCR závody a byla jsem okouzlena. Trochu jako to malé dítě, celé od bláta mávám na své přihlížející přátelé, kteří mě přišli povzbudit.

Ptají se :  
Tohle Tě opravdu baví?

Mezi námi, podívejte se na malé díte, které stojí celé promáčené uprostřed kaluže a tváří se, že právě objevilo cíl svého života. Ano, jeho radost je podle mě stejně nepochopitelná, ale upřímná jako ta má radost. Takže vždy odpovídám ANO, BAVÍ!